BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 11108004
nr 1110 8004
Takarmatur
diameter: 65 ca
Kondition: nagg
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 22 maj 2017
kl 19:41:59
1.500 kr
1.700 kr
22 maj
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal